Plynové vzpěry pro Vaše zařízení

Nebojte se zeptat, rádi Vám odpovíme. Tel.: 739 440 401

Poptávka  Návrhy   

Aktuality

 

Ukázka jedné z nedávných instalací plynových vzpěr, kterými zákazník řešil otevírání vstupu do sklepa. Kryt vážil 32 kg a délka od pantů po konec byla 1,2 m. Návrh jsme zpracovali na základě zaslaného nákresu a váhy krytu. Spodní úchyt plynové vzpěry si zákazník vyrobil sám přímo na lemu krytu, na horní úchyt vzpěry použil naše úchytky typu "U". Vše se podařilo napoprvé k plné spokojenosti.

 

Zde je video našeho zákazníka, jak to může vypadat v praxi. Jedná se o otevírání poměrně dlouhého krytu, který nebylo nutno otevírat až úplně nahoru, ale jen tak, aby se dalo projít. Vzpěry zde bylo možno umístit libovolně po stranách. Pokud máme k dispozici správné vstupní údaje a vzpěry jsou pak umístěny podle našeho návrhu, je otevírání plně funkční a "vyladěné".

 

Ukázka otevírání krytu s panty podélně - kryt se vyklápí při sestupu do boku. Zde je nutné pečlivě určit polohu spodního bodu plynové vzpěry, aby nedošlo k tomu, že pístnice bude narážet o hranu (pro výpočet je tedy nutno sdělit i vzdálenost svislé stěny od pantu).

 
 
 

Chcete vědět  více?

Volejte +420 739 440 401
anebo využijte kontaktní formulář


 

Všechna pole jsou povinná